איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף

איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף – פתרונות בהתאמה מלאה

גגות שאינם אטומים כהלכה יכולים לגרום לנזקים חמורים, בין אם במבנה עצמו ובין אם בריהוט ובכל האלמנטים שנמצאים בתוכו ולוקחים בו חלק. תיקון הנזקים כרוך בהוצאה כספית גבוהה במיוחד, ולעיתים נדרש גם חלק משיפוץ מאסיבי לאור הנזק הרב. איטום הגגות כהלכה יכול למנוע את כל זה, ובתנאי שנעשה באופן הנכון ועל ידי העוסקים בכך לא מעט שנים. כיום, ולאור שלל הפיתוחים והפתרונות המוצעים בתחום, ניתן לבצע איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף. הליך זה חוסך זמן יקר, לא מעט כסף ובעיקר איננו מצריך שבירה, הרמה וגם התקנה מחדש של מרצפות.

פתרון איכותי בעלות נמוכה

הרמת ריצוף, בין אם בגג ובין אם בתוך המבנה עצמו כרוכה בבלאגן ובלכלוך רב. לכל אלה מתווספת גם ההוצאה הכספית הגבוהה מאד, שיכולה להגיע לעשרות ולעיתים גם למאות אלפי שקלים. ניתן כיום לבצע איטום גגות מרוצפים מבלי להרים את המרצפות, שעל הגג, הליך הנחשב ליעיל ובעל יתרונות רבים עבור הבוחרים בו. נכון, פעמים רבות שיטה זו איננה יעילה למחפשים מענה לטווח הארוך, למשך שנים ארוכות, אולם היא מהווה מענה מצוין לתקופה של לכל הפחות חמש שנים והיא דרך נפלאה ליהנות מאיטום מקסימאלי, כשהתקציב לא גבוה והאיכות נדרשת.

כיצד זה נעשה

האיטום כולל מספר שלבים והוא מוצע, כאמור, על ידי המומחים בתחום. ראשית הוא דורש את ניקיונו של הגג בצורה יסודית ופתיחת הפוגות, המפרידות בין הפנלים לבין המרצפות. לאחר ייבוש הגג ממלאים את אותן פוגות פתוחות באמצעות חומר איטום מיוחד, כמו רובה אפוקסית, הנחשבת למומלצת ביותר. במקביל, מתבצע איטום החיבורים שבין הפנלים לבין הרצפה, איטום בכניסות למרזבים, סביב משקופי הדלתות והמסילות ועוד. בתום ההליך, מתבצע ניקיון יסודי בשנית והסרת הרובה שלא במקומה.

מחפשים כתובת מקצועית ומנוסה לצורך איטום הגג שלכם? מעוניינים באיטום ללא הרמת מרצפות ותוהים למי עליכם לפנות? חברת אלדרור מתמחה בעבודות בגובה, לרבות עבודות איטום של גגות ובביצוע עבודות תחזוקה נוספות. החברה תשמח לעמוד לרשותכם ולבצע את עבודת האיטום עבורכם.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 0522-221-120

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

 

מידע נוסף

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

תפריט נגישות