איטום קירות חוץ, איטום בסנפלינג

חברתנו מתמחה באיטום קירות חוץ בעזרת סנפלינג, אנו מומחים בעבודות בגובה תוך דגש על איכות ובטיחות העבודה.

אחד התנאי הבסיסים לחיים איכותיים בבית הוא יכולתו לבודד אותנו מהסביבה החיצונית, בתים שנפגעו מצדם החיצוני חושפים את דיירי הבית לכניסתם של מים, לחות, רטיבות ובמקרים מסוימים גם מזיקים שונים.

איטום קירות חוץ הינו משימה מאתגרת

איטום קירות חוץ הנדרש לבניין רב קומות הוא משימה מאתגרת שאינה אפשרית לביצוע בצורה עצמאית, איטום בסנפלינג ואיטום קירות חוץ במקרים אלו חייב להיעשות על ידי חברה מקצועית המתמחה בביצוע עבודות בגובה.

חברת “אלדרור” תשפץ עבורכם כל קיר חיצוני שאינו אטום, ההגעה אל הקיר נעשית בעזרת ציוד סנפלינג מתקדם בעזרתו משתלשלים טכנאי החברה מן הגג, פעולות התיקון המורכבות דורשות ידע, בקיאות וניסיון רב.

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי ייעוץ בחינם בכל נושא הקשור לעבודות בגובה.

השימוש בסנפלינג

בעברית סנפלינג נקרא גלישה בחבלים. סנפלינג מוכר מתחום טיפוס מצוקים והרים והוא מאפשר השתלשלות בטוחה מן הגובה כלפי מטה תוך שימוש בציוד קל (חבלי סנפלינג, רתמות ותפסים ייעודיים) שהמטפסים יכולים לשאת עימם.

השימוש בסנפלינג בביצוע עבודות איטום קירות חיצוניים, כולל של בניינים מרובי קומות, מאפשרת חיסכון גדול בעלויות בזכות העובדה שאין צורך בפיגומים, במות הרמה, סולמות ועוד כהנה אמצעים אחרים המשמשים לביצוע עבודות בגובה.

יתרונות ביצוע עבודות איטום בגובה בסנפלינג

ששתוך גלישה בחבלים ניתן לאתר ולטפל במוקדי נזילות בקלות וביסודיות. נדרשת מיומנות גבוהה אולם מרגע שזו מצויה בידי מבצעי העבודה הם יוכלו לנייד עצמם אל המקומות הבעייתיים ולבצע את התיקון הנחוץ תוך שימוש בכל כלי העבודה והחומרים הדרושים.

התיקונים עצמם מבוצעים בדיוק כפי שהיו נעשים על ידי בעלי מלאכה המשתמשים בשיטות אחרות, מסורבלות יותר, לעבודה בגובה.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג מאפשר זמני ביצוע קצרים יותר, השפעה פחותה על הסביבה בה מבוצעת העבודה ועלויות נמוכות באופן משמעותי ביחס לביצוע העבודה בשיטות אחרות.

כל אלה מושגים הודות לכך שאין צורך להשקיע זמן וכסף בהרכבה ופירוק פיגומים או שימוש באמצעים אחרים כגון במות הרמה.

יש לזכור כי לשימוש באמצעים כאלה משמעויות נוספות כגון חסימות מעברים סביב הבניין, סכנת פריצה ועוד. איטום בסנפלינג חופשי מכל אלה. 

ביצוע מקצועי של עבודות בגובה!

ככל שמדובר בביצוע עבודות איטום בגובה באמצעות סנפלינג ישנה חשיבות עצומה למקצועיות.

רק בעלי מקצוע שלהם ההכשרה הדרושה, הסמכה ורישיון עבודה ידעו לבצע את העבודה לא רק באופן בטוח לחלוטין אלא גם תוך השגת תוצאות מעולות שיבטיחו פתרון בעיית חדירת המים לאורך זמן.

חשוב אם כן לוודא כי בידי קבלן הביצוע כל ההסמכות המתחייבות וכן שהינו בעל ניסיון מוכח בביצוע עבודות איטום כגון אלה הדרושות לנו.

להזמנות והצעות מחיר התקשרו למספר: 0522-221-120,

או צרו עימנו קשר ע”י מילוי הטופס.

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב