איטום קירות חוץ

פגיעה בקיר המבנה החיצוני חושפת את דיירי הבית לכניסת מים, לחות, רטיבות ובמקרים מסוימים גם מזיקים שונים. איטום קירות חוץ הוא המענה, גם כאשר מדובר על בניינים גבוהים שהדרך היעילה ביותר לגשת אליהם היא כדרך סנפלינג ועבודות גובה.

עבודות איטום בסנפלינג הן משימה לבעלי מקצוע

איטום קירות חוץ הנדרש לבניין רב קומות הוא משימה מאתגרת שאין אפשרות לבצעה בצורה עצמאית. איטום בסנפלינג ואיטום קירות חוץ במקרים אלו חייב להיעשות על ידי חברה מקצועית המתמחה בביצוע עבודות בגובה.

השימוש בסנפלינג

בעברית סנפלינג נקרא גלישה בחבלים. סנפלינג מוכר מתחום טיפוס מצוקים והרים והוא מאפשר השתלשלות בטוחה מן הגובה כלפי מטה תוך שימוש בציוד קל (חבלי סנפלינג, רתמות ותפסים ייעודיים) שהמטפסים יכולים לשאת עימם.

השימוש בסנפלינג בביצוע עבודות איטום של קירות חיצוניים, כולל של בניינים מרובי קומות, מאפשר חיסכון גדול בעלויות בזכות העובדה שאין צורך בפיגומים, במות הרמה, סולמות ועוד כהנה אמצעים אחרים המשמשים לביצוע עבודות בגובה.

יתרונות ביצוע עבודות איטום בגובה בסנפלינג

גלישה בחבלים מאפשרת לאתר ולטפל במוקדי נזילות בקלות וביסודיות. נדרשת מיומנות גבוהה אולם מרגע שזו מצויה בידי מבצעי העבודה הם יוכלו לנייד עצמם אל המקומות הבעייתיים ולבצע את התיקון הנחוץ תוך שימוש בכל כלי העבודה והחומרים הדרושים.

התיקונים עצמם מבוצעים בדיוק כפי שהיו נעשים על ידי בעלי מלאכה המשתמשים בשיטות אחרות, מסורבלות יותר, לעבודה בגובה.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג מאפשר זמני ביצוע קצרים יותר.

מעבר לכך, הסביבה מושפעת הרבה פחות בעת איטום בסנפלינג, בהשוואה לשיטות אחרות (המערבות הקמת פיגומים, מנופים או במות הרמה). בנוסף, מדובר כאן על עלויות נמוכות באופן משמעותי ביחס לביצוע העבודה בשיטות אחרות.

כל אלה מושגים הודות לכך שאין צורך להשקיע זמן וכסף בהרכבה ופירוק פיגומים או שימוש באמצעים אחרים כגון במות הרמה.

יש לזכור כי לשימוש באמצעים כאלה משמעויות נוספות כגון חסימות מעברים סביב הבניין, סכנת פריצה ועוד. איטום בסנפלינג חופשי מכל אלה.

איטום קירות חוץ

מדוע לאטום קירות עם סנפלינג?

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג תורם רבות לחוזק המבנה של הבניין. חדירת מים יכולה להזיק ליסודות, לקירות ולרכיבי המבנה.

כשהמים חודרים את המעטה החיצוני, הם יכולים לתרום ליצירת עובש, ריקבון ובעיות אחרות שפוגמות ברמת הבטיחות והפונקציונליות של המבנה.

איטום קירות חוץ בסנפלינג הוא תהליך מניעתי שנועד להפחית סיכוני חדירת מים למבנה (ואת התיקונים שמצטוותים לזה). איטום הקירות החיצוניים מאפשר להגן על הנכס ועל בטיחות הדיירים.

איך מבצעים איטום קירות בסנפלינג?

כדי לאטום קירות חיצוניים בסנפלינג צריך לעבור הסמכות והכשרות ייעודיות, ולדעת איך להשתמש בציוד מקצועי. מדובר בבעלי מקצוע שיודעים לעבוד עם חבלים, טכניקות סנפלינג ופרוצדורות בטיחות. הם צריכים להבין במערכות איטום, לדעת לעבוד עם החומרים השונים, לפתור בעיות נפוצות ולתקן דברים בפועל.

התהליך מתחיל עם בדיקה מעמיקה של קירות המבנה על מנת לזהות אזורים שצריכים איטום. הגולשים יקימו את מערכת החבלים וכל ציוד אחר כדי לגשת לאזור בבטחה. ברגע שהגיעו אליו, יתחילו במלאכת האיטום.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג דורש כלים מקצועיים וחומרים. על הגולש לדעת כיצד להשתמש בהם בזמן שהוא תלוי באוויר, מה שהופך את התהליך למאתגר במיוחד.

שאלת עלות מול תועלת

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג יהיה זול יותר משיטות אחרות (כמו אלו שעושות שימוש בפיגומים או מנופים), כי דרוש לו פחות ציוד ואנשי צוות.

איטום קירות חיצוניים בגובה, יהיה לרוב מהיר יותר משיטות אחרות, כי הגולשים ידעו לגשת למקומות שקשה להגיע אליהם, במהירות וביעילות, כך שזמן מלאכת האיטום יתקצר בהתאם.

שאלת הבטיחות

בטיחות היא עדיפות עליונה לאנשים שאוטמים קירות בגובה. גולשי סנפלינג משתמשים בפרוצדורות וציוד בטיחות שנועד לעזור להם לשמור על עצמם ולמנוע נפילות.

סנפלינג גובה נחשב לשיטה לא פולשנית לאיטום מבנה, כך שיש הפרעה מינימלית לדרי הבניין ולאופרציות היומיות שלהם.

סנפלינג כאלטרנטיבה חדשנית בתחום האיטום

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג הוא חלק משמעותי בתחזוקת בניין. גולשים מגיעים למקומות שקשה להגיע אליהם בבטיחות וביעילות, באופן שחוסך כסף וזמן למנהלי נכס שרוצים לאטום את קירות המבנה שלהם, על מנת להגן על הנכס ודייריו.

מעבר לכל זה, איטום בסנפלינג מהווה פתרון ייחודי לבניינים בהם שיטות איטום אחרות פשוט לא יעבדו או ידרשו יותר זמן, כסף או אנרגיה.

 מדובר בפתרון ארוך טווח לבעלי המבנה. החומרים שמשתמשים בהם נועדו לשרוד בתנאי מזג אוויר מאתגרים ולהחזיק למשך שנים. כך שהנכס שלהם מוגן לטווח הארוך, עד מועד האיטום הצפוי הבא, אם הוא נעשה כמו שצריך.

איטום בסנפלינג מניב רמה גבוהה של דיוק. לגולשים גישה גם למקומות הכי קשים להגעה ויש להם יכולת לוודא כי הם מחילים את חומרי האיטום שברשותם באופן נכון, ובכך מצמצמים את הסיכון שמים בכל זאת יחדרו למבנה.

דיוק חשוב במיוחד באזורים בהם לחדירת מים השלכות חמורות, כמו בכאלה שיש ציוד או חומרים חשובים.

ביצוע מקצועי של איטום קירות בגובה!

ההגעה אל הקיר נעשית בעזרת ציוד סנפלינג מתקדם בעזרתו משתלשלים טכנאי החברה מן הגג. פעולות התיקון המורכבות דורשות ידע, בקיאות וניסיון רב.

ככל שמדובר בביצוע עבודות איטום בגובה באמצעות סנפלינג ישנה חשיבות עצומה למקצועיות.

רק בעלי מקצוע שלהם ההכשרה הדרושה, הסמכה ורישיון עבודה ידעו לבצע את העבודה לא רק באופן בטוח לחלוטין אלא גם תוך השגת תוצאות מעולות שיבטיחו פתרון לנושא חדירת המים, לאורך זמן.

חשוב אם כן לוודא כי בידי קבלן הביצוע כל ההסמכות המתחייבות וכן שהינו בעל ניסיון מוכח בביצוע עבודות איטום כגון אלה הדרושות ללקוח.

צוות אלדרור מתמחה באיטום קירות חוץ בעזרת סנפלינג, ובעבודות בגובה תוך דגש על איכות ובטיחות העבודה.

חברת “אלדרור” תשפץ עבורכם כל קיר חיצוני שאינו אטום. אנו מספקים ללקוחותינו שירותי ייעוץ בחינם בכל נושא הקשור לעבודות בגובה. להתייעצות מקצועית התקשרו למספר: 0522-221-120.

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

 

מידע נוסף

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

תפריט נגישות