החלפת מרזבים

החלפת מרזבים – כדי למנוע סתימות ונזקים לא רצויים

המרזבים, כמותם רואים בבתים רבים בצמוד לגגות הגבוהים, הם אלה האחראיים על ניקוז מי הגשמים, היורדים במהלך החורף ובזכותם נמנעות נזילות ורטיבות, העשויות לגרום לנזקים חמורים למבנה הדורשים, בהמשך, תיקונים יקרים במיוחד. פעמים רבות, כשלא מקפידים על ניקיון ראוי למרזבים אחת לכמה חודשים, נשחקים המרזבים במהירות רבה יותר מהרגיל והופכים בלתי יעילים. במקרים אלה החלפת מרזבים היא בגדר חובה. את ההחלפה מבצעות חברות האחריות על כך, חברות הנעזרות בציוד חדשני ובשיטות ייחודיות, ההופכות את הליך ההחלפה ליעיל ובטיחותי הרבה יותר.

מתי מחליפים מרזבים

המרזבים נוטים לצבור לכלוך רב, עלים וגם אבק. כשאלה, מצטברים בתוך המרזב בכמות גדולה מאד הם גורמים בו לסתימה, הפוגעת ביכולתו של המרזב לנקז את מי הגשמים, היורדים במהלך חודשי החורף. אותה סתימה וחוסר יכולתו של המרזב להמשיך ולנזק את מי הגשמים כהלכה מובילה לכדי רטיבות רבה ולפגיעה משמעותית במבנה. במצבים מסוימים ניקיון המרזב יכול להחזיר אותו לפעולה ולאפשר לו להמשיך ולבצע את פעולת הניקוז כהלכה. במצבים אחרים, אותה סתימה פוגעת בו וגורמת לשחיקתו המהירה. כאן, נכנסות לפעולה חברות המבצעות את החלפת המרזב. חברות אלו מתקינות מרזב חדש במקום המרזב התקול, כדי לאפשר ניקוז ראוי בכל עת.

סוגים שונים של מרזבים

המרזבים המותקנים עשויים מחומרים שונים. אלה יכולים להיות מזרבי פח, מרזבים העשויים מאלומיניום ואבץ או מרזבים העשויים מנחושת. כך או כך, כל סוג עמיד בפני גשמים וגם טמפרטורות גבוהות והוא מביא אתו איכות ללא פשרות. ההתקנה מותאמת לעוצמת זרימת המים ישירות מגג הבית ובמיקום המאפשר ניקוז מהיר ויעיל. חברות מנוסות ומקצועיות יודעות כיצד להתקין את המרזב באופן הנכון ביותר ונעזרות בכל הציוד הנדרש להן, על מנת שתוכלנה לבצע זאת כהלכה.

מעוניינים להחליף את המרזב הישן שלכם במרזב חדש? חברת אלדרור, המתמחה בעבודות בגובה ומציעה שירותי התקנת מרזבים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה תשמח לעמוד לרשותכם ולבצע את התקנת המרזב בצורה היעילה והמקצועית ביותר.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 0522-221-120

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

 

מידע נוסף

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

תפריט נגישות