התקנת מרזבים

חברתנו מתמחה בביצוע עבודות גובה בדגש על התקנת מרזבים, אנו מביאים אתנו כוח אדם מוסמך ומיומן ואמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים שבשוק.

המרזבים הפכו בשנים האחרונות לפריט שכיח בנוף העירוני, כיום ניתן למצוא מרזב בכל דירה, בית או בניין מגורים.

תפקידו של המרזב הוא לאסוף את מי הגשמים המצטברים בחורף ולנתב אותם מן הגג אל הגינה והלאה לדרכם. בין סוגי המרזבים השונים ניתן למצוא מרזבים פתוחים וסגורים וכן מרזבים בשלל צבעים חומרים, סגנונות ועיצובים.

חברת “אלדרור” מתמחה בתיקון מרזבים וארגזי רוח, אנו מספקים שירותי התקנה למרזבי פח, נחושת, אלומיניום ואבץ בכל דוגמא וסגנון נתונים. צוות יועצי החברה עומד לשירותכם בכל שאלה הקשורה למרזב הבית.

התקנת המרזב מתבצעת תוך אופטימיזציה של זרימות המים מגג הבית ומציאת הנתיב הקצר ביותר עבור הזרימה.
במהלך התקנת המרזב מושם דגש רב על חיבורו הטבעי לעיצוב הבית והטמעתו לסביבה.

חברתנו פועלת בשוק הישראלי כבר למעלה מעשרים שנה תחת שרביט ניהולו של ישראל צדוק.

לשירותי ייעוץ בנושא התקנת מרזבים, מרזבים יורדים, הצעות מחיר, והזמנות התקשרו למספר 0522-221-120 או צרו עימנו קשר ע”י מילוי הטופס.

 

התקנת מרזבים – אז, כמה זה עולה לנו?

את המרזבים אנו רואים בכל מקום ובזכותם נמנעות סתימות ונזילות, העשויות לגרום לנזקים חמורים הן בגג הבית והן בחלקו הפנימי של המבנה. תפקידם העיקרי של המרזבים הוא לנתב את מי הגשמים שמצטברים לרוב במהלך חודשי החורף הגשומים ישירות אל הגינה או לכל מקום אחר ולמנוע את הצטברותם על הגג. ישנם סוגים שונים של מרזבים, הנבדלים אלה מאלה בעיצוב, במידה וגם בחומר הגלם שמהם הם עשויים. כאשר רוצים להתקינם חשוב לפנות אך ורק למומחים.

 

הפתרון הנכון
המרזב החיצוני הוא המרזב הקלאסי, המקובל ביותר כיום, והיתרון העצום שבו הוא הגישה הקלה והנוחה אליו במידה ויש צורך להחליפו באחד אחר, חדש, או לתקנו מכל סיבה שהיא. כאשר מחפשים מידע על התקנת מרזב חיצוני מחיר יכול להיות אחד הפרמטרים המרכזיים המשפיעים על הבחירה וחשוב להבין כיצד הוא נקבע. מחיר התקנת מרזב חיצוני נקבע בהתאם למספר פרמטרים: החומר שממנו עשוי המרזב, המידות שלו (אורכו), מידת מורכבותו של המבנה שבו מעוניינים להתקינו ותוספות שונות, שיש לקחת בחשבון. בכל הקשור לאפשרות התקנת מרזב מחיר השירות מוצע במסגרת טווח רחב מאד, וסקר שוק, במקרה הזה, הוא בהחלט הכרחי.

חומר הגלם שממנו עשוי המרזב הוא אולי הפרמטר העיקרי המשפיע עליו, כאשר אלומיניום הוא החומר הנפוץ. ישנם מרזבים העשויים גם מפח מגולוון וישנם כאלה העשויים מאבץ ומנחושת. בירור על מרזב אלומיניום מחיר ונקודות נוספות, שכדאי לבחון אותן לפני ההתקנה, יגלה כי ישנן לא מעט חברות, המציעות את השירות והחשיבות לבחירתה של המתאימה ביותר היא רבה. התקנה מקצועית של מרזב יכולה לעשות את כל ההבדל בין הוצאה כספית חכמה ונכונה לבין תקלות, בעיות, סתימות וגם נזילות, שאף אחד מאתנו איננו רוצה להתמודד איתן. חברות, המתמחות בתחום, מכירות היטב את דגמי המרזבים השונים ויודעות להתאים למבנה את הפתרון הנכון ביותר עבורו. במקרים בהם יש צורך בעבודה בגובה או בשל מורכבות מיוחדת של המבנה, נעשה שימוש בציוד רלוונטי, המסייע בהתקנה ומאפשר לצוות החברה לעשות זאת בצורה בטוחה.

רוצים להחליף את המרזב הישן שבביתכם במרזב חדש ואיכותי יותר? חברת אלדרור, המתמחה בעבודות בגובה מסוגים שונים, לרבות התקנה של מרזבים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה תשמח לעמוד לרשותכם ולבצע את סוג העבודה הנדרש תוך התייחסות מלאה לכלל צרכיכם. למידע על מגוון שירותי החברה, לחצו כאן ולפרטים, צרו קשר בטלפון 0522-221-120

 

תיקון מרזבים בתל אביב ואיזור המרכז – לפנות לכתובת המתאימה

מרזבים שבורים, סדוקים וישנים יכולים לגרום לנזקים חמורים. במקום שינתבו את המים, המצטברים בגג, ישירות אל הגינה, הם נותרים שם למעלה ועשויים לחלחל באיטיות דרך הגג ישירות אל הבית. דליפות ונזילות מובילות לפגיעה משמעותית במבנה עצמו וגם נזק בתכולה. הקפדה על תחזוקה נאותה של מרזבים ופנייה לחברות, המתמחות בתיקון מרזבים היא הדרך הנכונה למנוע זאת וליהנות ממרזב תקין ואיכותי לאורך שנים.

מי מציע לכם את השירות
שירותי תיקון מרזבים תל אביב מוצע כיום על ידי חברות מקצועיות ומנוסות, המתמחות בכך. חברות אלו נעזרות בציוד חדשני ואיכותי מאד על מנת להגיע אל המרזב בצורה בטוחה ומהירה ולהחליפו באחד אחר חדש. במקרים רבים ניתן לתקן את המרזב הקיים, אך גם כאן מדובר במשימה לא קלה, המצריכה עבודה בגובה ומיומנות רבה. כאשר מעוניינים להזמין שירותי תיקון מרזבים תל אביב, מומלץ לשים לב מיהי החברה המציעה את השירות וגם כמה שנים היא עוסקת בתחום. תיקון שאיננו מקצועי עשוי לגרום לנזקים חמורים עוד יותר ולעלויות כספיות גבוהות מהמתוכנן. חברה מקצועית יודעת כיצד לבצע זאת נכון, כיצד להתמודד עם האתגר ולאפשר לבעלי הבית ליהנות מפתרון איכותי למשך שנים ארוכות.

ניסיון ומקצועיות
למתלבטים לאיזו חברה כדאי לפנות, מומלץ לבחון אילו שירותים היא מציעה, לשוחח עם לקוחות קודמים וגם לנהל שיחה טלפונית כדי לשמוע מעט על תהליך התיקון או במידת הצורך – גם החלפה. תיקון מידי של המרזב, ועוד לפני בוא החורף, יעשה את כל ההבדל בין גג יבש ומבנה תקין לבין בית, הסובל מרטיבות רבה ונזקים חמורים. התייחסות לעלויות היא נקודה נוספת שכדאי לקחת אותה בחשבון, כאשר עלות התיקון נקבעת, בין היתר, בהתאם למידת מורכבותו, המבנה שבו נמצא המרזב וגם איכותו.

מחפשים כתובת מקצועית ומנוסה בתל אביב והסביבה שתתקן את המרזב שברשותכם? חברת אלדרור, המתמחה בעבודות בגובה מסוגים שונים, לרבות תיקוני מרזבים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. למידע על מגוון שירותי החברה, לחצו כאן ולפרטים, צרו קשר בטלפון 0522-221-120

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב