מרזבים לגגות

התקנת מרזבים לגגות – מתי ואיך?

המרזבים, אותם אפשר לראות בצמוד לגגות רעפים רבים, אחראיים, בין היתר, על ניקוז המים. המים, שמצטברים על משטח הגג, מנוקזים ישירות אל המרזב ונשטפים לאורכו עד שמגיעים למפלסו התחתון של אותו מבנה. משם הם נשפכים אל הקרקע וממשיכים אל מי התהום. ללא מרזבים, היו גגות ביתנו מוצפים ממי הגשמים, שהיו, בהמשך חודרים ישירות אל בתינו וגורמים לנזקים חמורים. התקנת מרזבים לגגות וגם הקפדה על תחזוקתם השוטפת, לרבות ניקיונם, הכרחיים לצורך שמירתם לאורך זמן ומניעת נזקים, שעשויים, בסופו של דבר, לעלות לנו לא מעט כסף.

התקנה נכונה ובטוחה

בין אם במסגרת בניית בית חדש ובין אם לצורך החלפתו של מרזב ישן ותקול, התקנת המרזבים החדשים לגגות מצריכה שימוש באמצעים מיוחדים ובמקביל ברמת בטיחות גבוהה מהרגיל. מדובר בעבודת גובה, הדורשת טיפוס לגבהים גבוהים, שלא ניתן להגיע אליהם באופן עצמאי. יש לטפס מחלקו החיצוני של המבנה ישירות אל הגג ולהתקין את המרזב החדש. בנוסף, חשוב מאד לבחור בנתיב הנכון והקצר ביותר עבור זרימת המים כדי להבטיח ניקוז מוצלח ומהיר. יש להתקין גם את המרזב בגג כך שיתחבר אליו בצורה הרמונית וטבעית ולא יהיה בולט מדי לעין.

בחירתו של המרזב המתאים

ישנם סוגים שונים של מרזבים. אלה, נבדלים אחד מהשני בחומרים שמהם הם עשויים וגם במיקום שלהם. ישנם כאלה המותקנים ישירות בתוך הקיר ואינם נראים לעין ויש את המרזבים הגלויים. ישנם מרזבים העשויים מאלומיניום, אחרים עשויים מפח ויש מרזבים העשויים מ-PVC. האפשרויות הן רבות ובעל מקצוע, המתמחה בתחום, יודע להתאים את סוג המרזב למבנה ולהתקין אותה בצורה הנכונה ביותר על מנת שיבצע את עבודת הניקוז כהלכה.

מעוניינים להתקין מרזב חדש בגג או להחליף את הישן? חברת אלדרור, המתמחה בעבודות בגובה ומציעה שירותי התקנת מרזבים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לחברה צוותים מקצועיים של עובדים המבצעים את עבודות הגובה בצורה הבטוחה ביותר, וכל זאת, תוך שימוש בציוד הנדרש המסייע להם לספק ללקוח את המענה שלשמו הם הוזמנו אליו.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 0522-221-120

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב