ניקוי מרזבים

ניקוי מרזבים – איך עושים את זה נכון?

את המרזבים קשה לפספס, ובמיוחד כשהם גלויים לעין. לרוב הם עשויים מפח מיוחד, המצופה בצבע המגן עליו מפני חלודה, ובמקרים אחרים הם עשויים מאלומיניום, מאבץ או מנחושת, הנחשבים לחומרי גלם איכותיים ויקרים יותר. חומרים אלה עמידים מפני תנאי מזג אוויר לא פשוטים, כמו טמפרטורות גבוהות וגם גשם רב, והופכים את המרזב עצמו לחזק ויציב. יחד עם זאת, בהיותו חיצוני בדרך כלל (ישנם מרזבים פנימיים, החבויים מאחורי קירות המעטפת של המבנה), הוא עשוי לצבור לכלוך וישנה חשיבות רבה מאד בהקפדה על תחזוקתו השוטפת.

לשם מה זקוקים לזה

ניקוי מרזבים הוא שירות ייחודי, המוצע על ידי חברות המתמחות בכך. הליך הניקוי עוזר להיפטר מעלים שנושרים מהעצים, מאבק שמצטבר במרזבים, מלשלשת של יונים, שקיות שמתעופפות ברוח ולכלוך נוסף, הנוטה להצטבר עם הזמן בתוך המרזב. הניקוי, כחלק מתחזוקה שוטפת, עוזר למנוע סתימות ונזילות, שבהמשך, אם לא תתוקנה, יכולות הן עצמן לגרום לרטיבות ולבלאי מהיר מאד.

בשל מיקומו של המרזב, ניקויו איננו יכול להיעשות באופן עצמאי בדרך כלל. יש לעלות על הגג הגבוה ולהיעזר בציוד מתאים לצורך הניקוי. יש לנקות את אזור הרעפים וגם את החלונות העליונים שנמצאים בסביבתו כדי שהלכלוך שהצטבר גם בהם לא ייכנס ישירות אל המרזב. במידת הצורך, יש לדאוג להסיר גם חלודה, שהצטברה על המרזב ולצבוע אותו מחדש, ובמקרים אחרים, יהיה צריך להחליפו באחד אחר, חדש. מכיוון שניקוי המרזב כרוך בעבודה בגובה יש להקפיד ולפנות אך ורק לחברות, המתמחות בכך. חברות אלו נעזרות בכל הציוד הנדרש להן על מנת לנקות או להחליף את המרזב ובאמצעים מיוחדים כדי להגיע ישירות אליו. חברות אלו שמות דגש רב מאד על הפן הבטיחותי ומשקיעות לא מעט בהכשרת עובדיהן על מנת שיוכלו להתמודד בהצלחה עם המשימה.

כמה זה עולה

עלות ניקוי מרזבים בשרון ובמרכז נקבעת בהתאם לפרמטרים רבים המושפעים ממידת מורכבותו של התיקון כמובן ובתוספת של עבודה בגובה, כאמור. מומלץ לערוך סקר שוק, ללמוד מהן העליות הריאליות ולחפש את הכתובת המקצועית ביותר, שתוכל לסייע בעניין. במידה ותידרש החלפה של מרזב, העלות תהיה גבוהה יותר.

מחפשים כתובת שתבצע ניקיון מרזבים תל אביב והסביבה עבורכם? חברת אלדרור מתמחה בעבודות בגובה ומציעה שירותי תיקון והחלפת מרזבים פתח תקווה ובמקומות נוספים. החברה תשמח להעמיד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שיבצע זאת עבורכם.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 0522-221-120

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

 

מידע נוסף

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב