עבודות איטום בגובה

עבודות איטום בגובה – כל מה שחשוב וכדאי לדעת עליהן

בתים שקירותיהם אינם אטומים בצורה הראויה אינם מרחב מתאים למגורים. אטימה לא מקצועית עשויה לגרום, במהלך חודשי החורף הגשומים, לרטיבות רבה ולנזקים חמורים במיוחד, המובילה להרס משמעותי של המבנה, או במקרה הפחות נורא, להפסדים כספיים גבוהים. עבודות איטום בגובה הן שירות ייחודי המוצע כיום על ידי חברות, המתמחות בעבודות בגובה, חברות המציעות בין היתר שירותי איטום גגות ומבנים בחלקם החיצוניים, באותם אזורים גבוהים מאד, שקשה להגיע אליהם באופן עצמאי.

איטום ובטיחות

בין אם זה איטום מרזבים או איטום גגות, כל אחת מהאפשרויות האלו היא עבודה מאתגרת של ממש. אנו דואגים להוציא לא מעט כסף על הבית שלנו, על שיפוצו ועל תחזוקתו, אולם חלק בלתי נפרד מכך היא גם הדאגה לאטימותו בצורה המקצועית ביותר. חימום או קירור הבית באמצעים החדישים והיקרים ביותר לא יועיל, אם הבית, שבו מתגוררים איננו אטום כראוי. ולכן, ולא משנה באיזו עונה בשנה מדובר, חשוב לדאוג לפנות לאנשי המקצוע, המציעים את שירותי האיטום בגובה, על מנת להכין את הבית לקראת העונה החמה או הרטובה ולדאוג שיציע את רמת האיטום הנדרשת כדי למנוע נזקים בעתיד.

מקצועיות וניסיון

כדי למצוא את הכתובת המתאימה, יש לשים לב למספר פרמטרים. ראשית, על החברה המציעה את שירותי האיטום בגובה להחזיק ברשותה את כל הציוד הנדרש לה ולכלל העובדים מטעמה, כדאי שאלה, יוכלו לבצע את פעולת איטום הגגות או איטום המרזבים בצורה הטובה ביותר. חשוב שהחברה תפעל באופן בטיחותי ובהתאם לכל כללי הבטיחות הנדרשים וכן תבקש עבור העבודה מחיר ריאלי, הנחשב למקובל בשוק. ואיך יודעים מהו מחיר ריאלי? עורכים סקר שוק. כמובן שיש לזכור כי איכות גבוהה עולה יותר, ומוטב שלא להתפשר עליה ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר באיטום של בית ובעבודות בגובה. אם העלות הנדרשת היא נמוכה מאד, הדבר צריך להדליק נורה אדומה, שכן ייתכן ומדובר בעבודה שאיננה איכותית ומקצועית מספיק.

רוצים להכין את ביתכם לקראת החורף או הקיץ? מחפשים כתובת מקצועית, אמינה ומנוסה מאד בתחום האיטום והעבודה בגובה? חברת אלדרור מתמחה בעבודות בגובה ומציעה שירותי איטום תוך שימוש בכל הציוד הבטיחותי והאיכותי הנדרש. החברה וצוותיה ישמחו לעמוד לרשותכם ולבצע את עבורכם את העבודה ובעלות האטרקטיבית ביותר. כל זאת, מבלי להתפשר על דבר, ובעיקר – מבלי להתפשר על האיכות.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 0522-221-120

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב