עבודות איטום בגובה

עבודות איטום בגובה – כל מה שחשוב וכדאי לדעת עליהן

בתים שקירותיהם אינם אטומים בצורה הראויה אינם מרחב מתאים למגורים. אטימה לא מקצועית עשויה לגרום, במהלך חודשי החורף הגשומים, לרטיבות רבה ולנזקים חמורים במיוחד, העלולים להוביל בסופו של דבר להרס משמעותי של המבנה, או במקרה הפחות נורא, להפסדים כספיים גבוהים. עבודות איטום בגובה הן שירות ייחודי המוצע כיום על ידי חברות, המתמחות בעבודות בגובה, חברות המציעות בין היתר שירותי איטום גגות ומבנים בחלקם החיצוניים, באותם אזורים גבוהים מאד, שקשה להגיע אליהם באופן עצמאי.

 איטום ובטיחות

בין אם זה איטום מרזבים או איטום גגות, כל אחת מבין עבודות האיטום הללו היא עבודה מאתגרת של ממש. אתם דואגים להוציא לא מעט כסף על הבית שלכם, על שיפוצו ועל תחזוקתו, אולם חלק בלתי נפרד מכך היא גם הדאגה לאטימותו בצורה המקצועית ביותר. חימום או קירור הבית באמצעים החדישים והיקרים ביותר לא יועיל, אם הבית, שבו אתם מתגוררים איננו אטום כראוי. לכן, ולא משנה באיזו עונה בשנה מדובר, חשוב לדאוג לפנות לאנשי המקצוע, המציעים את שירותי האיטום בגובה, על מנת להכין את הבית לקראת העונה החמה או הרטובה ולדאוג שיציע את רמת האיטום הנדרשת כדי למנוע נזקים בעתיד. איטום חיצוני מיטבי יביא לכם לשקט נפשי, לא תדאגו יותר מפני נזילות וחדירת מים ולא תהיה לכם, חלילה, הוצאה אדירה על תיקון נזקים כתוצאה מכך. קירות חיצוניים של מבני מגורים, הינם באחריות דיירי הבניין כולם. אם מדובר במבנה רב קומות ישן, כדאי לבצע בדיקה ולבחון את אטימותו. בחברת אלדרור, מייסודו של ישראל צדוק, אנו מקפידים על ביצוע עבודות איטום באופן מקצועי ותוך שאנו מציידים את הצוותים שלנו בכל אמצעי הבטיחות על מנת שיוכלו לבצע עבודות איטום בסנפלינג בבטחה ולשוב בסוף היום הביתה בשלום. בטיחות עובדינו חשובה לנו והם בתמורה עובדים עבור לקוחותינו מכל הלב.

עבודות איטום בגובה 

 מקצועיות וניסיון

כאשר מחפשים את הכתובת המתאימה אליה כדאי לפנות לביצוע עבודות איטום שונות בגובה, יש לשים לב למספר פרמטרים. ראשית, על החברה המציעה את שירותי האיטום בגובה להחזיק ברשותה את כל הציוד הנדרש לה ולכלל העובדים מטעמה, כדאי שאלה, יוכלו לבצע את פעולת איטום הגגות או איטום המרזבים בצורה הטובה ביותר. חשוב שהחברה תפעל באופן בטיחותי ובהתאם לכל כללי הבטיחות הנדרשים וכן תבקש עבור העבודה מחיר ריאלי, הנחשב למקובל בשוק. ואיך יודעים מהו מחיר ריאלי? עורכים סקר שוק. כמובן שיש לזכור כי איכות גבוהה עולה יותר, ומוטב שלא להתפשר עליה ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר באיטום של בית ובטח כאשר מדובר במשימה הדורשת ביצוע עבודות בגובה. ביצוע עבודות כאלו, כמו איטום קירות חיצוניים בסנפלינג דורשות מיומנות ומקצוענות של הצוותים המבצעים – אם העלות הנדרשת היא נמוכה מאד, הדבר צריך להדליק נורה אדומה, שכן ייתכן ומדובר בעבודה שאיננה איכותית ומקצועית מספיק, או שחלילה מדובר במי שמציע עבודות סנפלינג מבלי להשקיע בציוד בטיחות ראוי או בהכשרה מתאימה.

רוצים להכין את ביתכם לקראת החורף או הקיץ? מחפשים כתובת מקצועית, אמינה ומנוסה מאד בתחום האיטום והעבודה בגובה? חברת אלדרור מתמחה בעבודות בגובה ומציעה שירותי איטום תוך שימוש בכל הציוד הבטיחותי והאיכותי הנדרש. החברה וצוותיה ישמחו לעמוד לרשותכם ולבצע את עבורכם את העבודה ובעלות האטרקטיבית ביותר. כל זאת, מבלי להתפשר על דבר, ובעיקר – מבלי להתפשר על האיכות.

למי מומלץ לפנות לביצוע עבודות איטום בגובה?

באופן טבעי, נמליץ על עצמנו. אנו חברה ותיקה עם ניסיון רב בעבודות בגובה, כולל עבודות איטום של מבני מגורים רבי קומות. נוכל להעניק לכם ייעוץ מקצועי ובמידה ותבחרו בנו לבצע את העבודה, מובטח לכם ביצוע יסודי, איכותי ומקצועי שנעשה על ידי צוותים מיומנים ומנוסים.

חברת אלדרור – ישראל צדוק הינה חברה המתמחה בביצוע מגוון עבודות בגובה. עבודות אלו כוללות עבודות בתחום האיטום, שיפוץ חיצוני של מבנים, סקירת מבנים, עבודות חיזוק, ניקוי חלונות, אינסטלציה וכמובן התקנה, תיקון ותחזוקה של מרזבים.

החברה פעילה בישראל החל משנת 1993, השנה בה החליט ישראל צדוק, מומחה בתחום ביצוע עבודות בגובה, לייסד חברה שתתמחה בתחום בארץ. חברת אלדרור מקפידה לעבוד לפי כל תקנות הבטיחות בעבודה ורשומה כראוי בפנקס הרישום שמנוהל על ידי מפקח העבודה הראשי במשרד העבודה. כן, אין לנו מה להתבייש בכך שחיי העובדים שלנו חשובים לנו מאד – לכן הם אוהבים לעבוד אצלנו ואתם מקבלים ביצוע של כל משימה מכל הלב.

רוצים לשאול, להתייעץ או להזמין עבודה? צרו קשר עימנו בטלפון: 052-2221120 ואנו נשמח לעזור.

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

 

מידע נוסף

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

תפריט נגישות