עבודות אינסטלציה בגובה

במסגרת אינסטלציה בגובה משתמשים בחבלים ובטכניקות סנפלינג כדי לגשת למקומות שקשה להגיע אליהם. רק מקצוענים יכולים לבצע סוג כזה של תיקון והחלפת צנרת בגובה, כי הם צריכים לדעת לטפס ולגלוש על בניינים גבוהים ביעילות, בטיחות ובקלות.

מה חשיבותה של אינסטלציה בסנפלינג?

סנפלינג מאפשר לאינסטלטורים לגלוש ולטפס על כל בניין גבוה או מסחרי כדי לוודא שמערכת האינסטלציה שלו מתפקדת כמו שצריך. בעלי מקצוע אלו באים כדי לתחזק ולתקן מערכות ובכך למנוע נזילות, נזקי מים וסיכוני בריאות.

סנפלינג מסייע לאינסטלטורים המוסמכים לעבודה בגובה לגשת למערכות הללו ללא הצבת פיגומים או ציוד אחר. מדובר בתהליך יעיל ובטוח, שניתן לבצע באמצעותו תיקונים, תחזוקה והתקנות.

איך מבצעים אינסטלציית סנפלינג?

אינסטלטורים רגילים צריכים לעבור הכשרה מיוחדת כדי לדעת איך לתקן מערכות אינסטלציה, ולהבין איך לעבוד עם ציוד שרברבות מיוחד. כדי לעשות סנפלינג על בניינים גבוהים, הם צריכים לעבור כפל הכשרות והדרכות, כדי להביא את כל הידע שלמדו באדמה – אל השמיים (או לפחות אל הקומות העליונות בבניינים גבוהים).

במילים אחרות: לא רק שעליהם להבין במערכות אינסטלציה, להשתמש בציוד ייעודי ולפתור בעיות נפוצות – עליהם לעשות זאת בעודם נמצאים בגובה רב תוך שהם משתמשים בטכניקות סנפלינג וחבלים. 

רצף העבודה

בתחילה, על האינסטלטורים לבצע בדיקות מעמיקות למערכת האינסטלציה כדי לזהות בעיות. כדי להגיע לאזור הבדיקה, עליהם לחבר את החבלים והציוד באופן בטיחותי. לאחר שהקפידו על יישום אמצעי זהירות, יהיה עליהם להתמקם, להתחיל את הבדיקה ולהסיק מסקנות.

רק לאחר מכן, יתחילו בשלבי התיקון, ההתקנה והתחזוקה.

אינסטלטורים שעובדים בגובה יעבדו עם כלים מיוחדים וציוד כמו חומרי הדבקה, איטום והלחמה. עליהם לדעת כיצד להשתמש בהם כשהם תלויים באוויר.

יתרונות לאינסטלציית גובה

למה לעשות אינסטלציית גובה (בסנפלינג) כאשר ישנן שיטות מסורתיות יותר?

  • שיקולי עלות תועלת

יש מקרים בהם אינסטלציית גובה תהיה זולה יותר משיטות אחרות – כמו אלו שמערבות פיגומים או מנופים, כי יש צורך בפחות ציוד וכוח אדם. מסיבה זו סנפלינג יעלה פחות בכל הנוגע לתחזוק ותיקון האינסטלציה במבנה.

  • חוסך זמן

אינסטלציית גובה מהירה מאפשרת לשרברבים להשלים את עבודתם מהר יותר, כי הם מגיעים לנקודות שונות בבניין בזריזות כך שהם צריכים פחות זמן לבצע את מלאכתם.

  • בטיחות

אם אינסטלציית גובה נשמעת מסוכנת, זה כי היא בהחלט מסוכנת. אלא אם כן מדובר באנשי מקצוע מוסמכים, שנוקטים באמצעי בטיחות מספקים על מנת להימנע מתאונות ופגמים.

מסיבה זאת, אם מישהו צריך לטפס על בניין כדי לתקן את הצנרת, עדיף שזה יהיה אינסטלטור סנפלינג שעבר הסמכה ויודע לשמור על עצמו.

  • הפרעה מינימלית

אינסטלציית גובה מאפשרת לשרברבים לגשת למערכות הצנרת בבניין: לתקן, לתחזק ולצאת – מבלי להפריע לדיירי המבנה. בהשוואה להקמת פיגומים, מנופים או במות הרמה, אין חסימה של הנוף, הכביש או החניה.

עבודות אינסטלציה בגובה

לסיכומו של דבר,

אינסטלציה בסנפלינג יכולה לתת הרבה ערך למנהלי נכס שרוצים להשלים עבודות תחזוקה, תיקון והתקנה במהירות וביעילות, מבלי להפריע לתושבי הבניין. השרברבים ניגשים למקומות שונים באופן בטוח ויעיל, כדי לפתור שלל בעיות בבניינים גבוהים ומסחריים.

עבודות אינסטלציה בגובה עם אלדרור

מה עושים כאשר חלק מתשתית האינסטלציה נמצאת לה על חלקו החיצוני של הבית?

כאשר מדובר בבנייני מגורים אזי האפשרויות אינן גדולות, ונותר לשכור את שירותיה של חברה מקצועית המתמחה בטיפול בבעיה הנתונה.

אלדרור מתמחה בביצוע עבודות בגובה בדגש על עבודות אינסטלציה, עם טכניקות עבודה חדישות וציוד מתקדם במיוחד. עבודות אינסטלציה הן חלק אינטגרלי מתחזוקת הבית, בין אם מדובר בסתימה בצינור הראשי או בברז מים דולף, הצוות באלדרור מתאמץ לפתור כל בעיה בו במקום.

אלדרור תתקן עבורכם כל נזק הקיים במערכת האינסטלציה הביתית. הצוות הטכני של החברה מביא עמו ניסיון רב באינסטלציה והוא מתורגל לעבודה בתנאי גובה קיצוניים.

לייעוץ מקצועי וכדי לשים קץ לדליפות ולנזילות יש לחייג: 0522-221-120.

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

 

מידע נוסף

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

תפריט נגישות