עבודות בגבהים

עבודות בגבהים – כל מה שכדאי לכם לדעת עליהן

החוק קובע כי עבודות בגובה הן כל אלו הנעשות בגבהים שהם למעלה משני מטרים. נפילה מגבהים אלה מסכנת חיים ויכולה, גם, להיות קטלנית. מסיבה זו דורש החוק מחברות, המציעות שירותי עבודות בגבהים לעמוד בתקנים מחמירים ולבצע את העבודה עצמה, בפועל, בהתאם לכל הדרישות, המוזכרות בו. עבודות מסוג זה יכולות לכלול התקנת מרזבים, איטום גגות, תיקון מערכות אינסטלציה, ניקיון מבנים בחלקם החיצוני ועוד. הן נעשות על ידי צוותים מקצועיים ומנוסים מאד, הנעזרים במכשור חדשני ויעיל, המאפשר להם לבצע את עבודתם בצורה יעילה ובעיקר – בטוחה.

מהן עבודות מסוג כזה

בשל הסכנה הרבה הכרוכה בעבודות מסוג זה, על המבצעים אותן לעבור הכשרות מיוחדות ולהסתייע באמצעי הבטיחות השונים, העוזרים לשמור על חייהם בעודם מבצעים את העבודה הנדרשת. לעיתים נעשה שימוש בחבלים מיוחדים, אז מתבצעת העבודה באמצעות גלישה או סנפלינג, ולעיתים נעשה שימוש בפיגומים ובבמות מיוחדות, שעליהן עומדים העובדים ולעיתים באמצעות מנופים. שיטת העבודה הנבחרת נקבעת בהתאם למידת מורכבותה, בהתאם למיקום עצמו ולאתגרים שהוא מציב בפני העובדים.

על חשיבות הפנייה לחברה המתאימה

בין אם זקוקים לשירותי התקנת מרזבים, בין אם מעוניינים לאטום את הגגות או אולי לבצע שיפוצים בחלקו החיצוני של המבנה, חשוב מאד לפנות אך ורק לחברות המתמחות בכך, חברות המציעות ללקוחותיהן צוותים מיומנים מאד, העוסקים בכך לא מעט שנים. חברות אלו מכירות היטב את האתגרים הרבים הכרוכים בעבודה בגבהים גבוהים ויודעות כיצד להתמודד איתם בהצלחה. החברות דואגות להכשיר את צוותי העבודה ולספק להם ציוד בטוח, משוכלל ויעיל מאד, העוזר, בין היתר, לשמור על חייהם בשעה שהם נמצאים בגבהים גבוהים במיוחד, כחלק בלתי נפרד מעבודתם. חברות אלו גם מבטיחות התאמת השירות ואופיו לצרכיו של הלקוח כדי שיוכל ליהנות מפתרון באיכות גבוהה ולאורך שנים ארוכות.

כדי למצוא את החברה המתאימה, חשוב לבחון את הרקע שלה בתחום וגם לבדוק מול לקוחות קודמים האם ועד כמה היו מרוצים מהשירות שניתן להם על ידה. כדאי לערוך סקר שוק, להשוות מחירים ולבדוק לעומק מהו טיב ואיכות השירות המוצע. אם זקוקים לסוג מסוים של עבודה בגובה, יש לפנות לחברה הידועה כבין המובילות בשוק כיום בסוג זה של עבודה.

זקוקים לעבודות בגובה? חברת אלדרור, המתמחה בעבודות בגובה מסוגים שונים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה תשמח לעמוד לרשותכם ולבצע את סוג העבודה הנדרש תוך התייחסות מלאה לכלל צרכיכם.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 0522-221-120

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

 

מידע נוסף

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

תפריט נגישות