צביעת קירות חיצוניים

חברתנו מתמחה בביצוע עבודות בגובה בדגש על צביעת בניינים בגובה, אנו מביאים אתנו ידע ומקצועיות יחד עם ניסיון אותו רכשנו החל מראשית ימיה של החברה בשנת 1993.

כל אחד שהתמודד עם צביעת חדר בבית יודע עד כמה מאתגרת יכולה להיות מטלה זו, עכשיו נסו לדמיין שאתם נדרשים לצבוע גם את הקירות החיצוניים. במידה ואתם מתגוררים בבית קרקע אזי אין בעיה אך מה עושים אם דירתכם נמצאת בקומה השביעית של בניין מגורים?

צביעת בניינים בגבוה בעזרת ציוד סנפלינג

ביצוע עבודות בגובה הוא אחד העיסוקים היחידים אותם לא נוכל לבצע בעצמנו, צביעת בניינים בגובה חייבת להיעשות בעזרת חברה מקצועית המוסמכת לביצוע עבודות אלו. פעולות הצביעה נעשות בעזרת ציוד סנפלינג מקצועי המאפשר לצבעים “להלך” על קירות המבנה וציוד צביעה מיוחד.

במסגרת הכנת המבנה לצביעה מתבצע איטום של הקירות החיצוניים, תיקון מערכת האינסטלציה, ניקוי כללי ופעולות תחזוקה נדרשות.

ליווי אישי מהצעד הראשון

אנו מלווים את לקוחותינו החל מהצעד הראשון אותו הם עשו למשרדנו ועד לסיום עבודות הצביעה של הבניין, עובדי החברה מוסמכים לביצוע התהליך והם מביאים איתן ידע וניסיון אותם רכשו במהלך שנות פעילותם.

צביעת קיר חיצוני לחזות מחודשת

צביעת קירות חיצוניים של מבנה היא דרך מצוינת לשוות לו חזות מחודשת. אולם צבע חדש אינו רק בעל ערך אסטטי, אם הצביעה מבוצעת כראוי שכבת הצבע החדש משלימה את איטום הקיר ומסייעת רבות במניעת חדירת מים אל תוך הקיר וממנו אל פנים המבנה. 

צביעת קירות חוץ אינה עניין של מה בכך. כל אחד יכול למרוח צבע על גבי הקיר ולהשיג תוצאה נאה למראית עיין, אולם אם לא בוצעה הכנה מדוקדקת של המשטח קודם לצביעתו הצבע החדש יחל להיקלף ולהיסדק במהרה.

חשוב לזכור כי קירות חיצוניים חשופים לפגעי מזג האוויר, רק צביעה מקצועית תוך הקפדה על השלמת כל ההכנות הדרושות לפני תחילת יישום הצבע עצמו תבטיח שהצבע החדש אכן ימלא את ייעודו באופן מושלם ולאורך שנים רבות.

צביעה בגובה

כאשר צובעים קירות בפנים הבית די להשתמש באמצעים פשוטים כגון סולמות, מברשות ורולרים המותקנות על מוטות מאריכים כדי לכסות בקלות את שטחי הקירות כולם.

מטבע הדברים שקירותיו החיצוניים של בניין, לפחות ככל שמדובר בבניין בן יותר מקומה אחת, מתנשאים לגובה שמחייב שימוש באמצעי עזר רק כדי לאפשר לעוסקים במלאכת צביעתם להגיע אל כל נקודה בהם. 

ישנן שיטות שונות לביצוע עבודות בגובה, כך למשל ניתן להיעזר בפיגומים, בבמות הרמה, בסולמות גבוהים ועוד.

שימוש בסנפלינג לצרכי צביעת קירות חיצוניים מאפשר ביצוע יעיל, מהיר ואיכותי של העבודה על שלביה השונים.

הכנה ראויה לפני יישום הצבע

ככל שמדובר בקירות חיצוניים חשוב מאוד לבצע עבודות שיפוץ שלהם, כולל צביעתם, באופן מקצועי ואיכותי כדי שלא נצטרך לשוב ולהגיע לגבהים הדרושים רק כדי לבצע תיקונים.


מי שאינם מבינים בשיפוץ וצביעת קירות יתקשו לדעת אם אכן מבוצעות כל עבודות ההכנה הדרושות בטרם מתחיל שלב יישום הצבע עצמו.

באופן כללי כדאי לדעת כי לפני שהן נצבעים הקירות צריכים להיות נקיים מכל דבר שאינו צמוד אליהם כהלכה (כגון צבע ישן מתקלף או טיח מתפורר) וכן קודם למריחת שכבת הצבע הראשונה יש למרוח את כל שטח הקיר ב”פריימר” שיבטיח הצמדות חזקה של הצבע החדש לקיר. 

קבלני שיפוץ הנעזרים בסנפלינג לצרכי צביעת קירות חוץ יוכלו לבצע את עבודת הצביעה באופן מקצועי ואיכותי באופן בשיטה שיעילותה תאפשר חיסכון בעלויות.

בין לקוחותינו ניתן למצוא לקוחות עסקיים ופרטיים רבים הנהנים מבניין מתוחזק ומצוחצח לאורך כל השנה.

להזמנות והצעות מחיר התקשרו למספר 0522-221-120 או צרו עימנו קשר ע”י מילוי הטופס.

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב