צביעת קירות חיצוניים

כל אחד שהתמודד עם צביעת חדר בבית יודע כמה מאתגר זה יכול להיות. צביעת קירות חיצוניים, אם כן, היא מאתגרת בהרבה. אין זו בעיה גדולה מדי לאנשים המתגוררים בבתי קרקע, אך זה כן מתחיל להיות אתגר של ממש לאנשים שגרים בקומה השביעית בבניין מגורים.

צביעת בניינים בגובה בעזרת ציוד סנפלינג

ביצוע עבודות בגובה הוא אחד העיסוקים היחידים אותם לא ניתן לבצע באופן עצמאי. צביעת בניינים בגובה חייבת להיעשות בעזרת חברה מקצועית המוסמכת לביצוע עבודות אלו. פעולות הצביעה נעשות בעזרת ציוד סנפלינג מקצועי המאפשר לצבעים “להלך” על קירות המבנה וציוד צביעה מיוחד.

במסגרת הכנת המבנה לצביעה מתבצע איטום של הקירות החיצוניים, תיקון מערכת האינסטלציה, ניקוי כללי ופעולות תחזוקה נדרשות.

צביעת קיר חיצוני לחזות מחודשת

צביעת קירות חיצוניים במבנה היא דרך מצוינת לשוות לו חזות מחודשת. אולם שכבת צבע חדשה איננה רק בעלת ערך אסתטי. כאשר הצביעה מבוצעת כראוי, שכבת הצבע החדש משלימה את איטום הקיר ומסייעת רבות במניעת חדירת מים אל תוך הקיר וממנו אל פנים המבנה

צביעה נכונה ומדויקת – חשיבות ההקפדה על הכנה מקדימה ומקצועית

צביעת קירות חוץ אינה עניין של מה בכך. כל אחד יכול למרוח צבע על גבי הקיר ולהשיג תוצאה נאה למראית עין, אולם אם לא בוצעה הכנה מדוקדקת של המשטח קודם לצביעתו: הצבע החדש יחל להיקלף ולהיסדק במהרה.

חשוב לזכור כי קירות חיצוניים חשופים לפגעי מזג האוויר. רק צביעה מקצועית תוך הקפדה על השלמת כל ההכנות הדרושות לפני תחילת יישום הצבע עצמו תבטיח שהצבע החדש אכן ימלא את ייעודו באופן מושלם ולאורך שנים רבות.

צביעה בגובה

כאשר צובעים קירות בפנים הבית די להשתמש באמצעים פשוטים כגון סולמות, רולרים ומברשות המותקנות על מוטות מאריכים כדי לכסות בקלות את שטחי הקירות כולם.

מטבע הדברים, כשרוצים לצבוע קירות חיצוניים בבניין רב קומות, יש להגיע לגובה שמחייב שימוש באמצעי עזר כדי לאפשר לעוסקים במלאכת הצביעה להגיע אל כל נקודה נדרשת.

ישנן שיטות שונות לביצוע עבודות בגובה. ניתן להיעזר בפיגומים, בבמות הרמה, בסולמות גבוהים ועוד. שימוש בסנפלינג לצרכי צביעת קירות חיצוניים מאפשר ביצוע יעיל, מהיר ואיכותי של העבודה על שלביה השונים.

צביעת קירות חוץ

הכנה ראויה לפני יישום הצבע

ככל שמדובר בקירות חיצוניים חשוב מאוד לבצע עבודות שיפוץ וצביעה באופן מקצועי ואיכותי כדי שלא יהיה צורך לשוב ולהגיע לגבהים הדרושים רק כדי לבצע תיקונים.

מי שאינם מבינים בשיפוץ וצביעת קירות יתקשו לדעת אם אכן מבוצעות כל עבודות ההכנה הדרושות בטרם מתחיל שלב יישום הצבע עצמו.

באופן כללי כדאי לדעת כי לפני שהקירות נצבעים הם צריכים להיות נקיים מכל דבר שאינו צמוד אליהם כהלכה (כגון צבע ישן מתקלף או טיח מתפורר). קודם למריחת שכבת הצבע הראשונה יש למרוח את כל שטח הקיר ב”פריימר” שיבטיח הצמדות חזקה של הצבע החדש לקיר.

מדוע חשוב לפנות למקצוענים?

צביעת קירות חיצוניים של בניינים בגובה היא משימה קשה ומסוכנת, ולכן מצריכה ציוד מיוחד כמו סנפלינג.

הגובה והחומרים הקשים שעשויים להיות על הקירות עלולים לגרום לתאונות ולפציעות אם הם לא מטופלים כראוי. מסיבה זו, צביעת קירות חיצוניים עם ציוד סנפלינג היא דרך יעילה לבצע את המשימה, כי הוא מאפשר לצבעים לגשת לקירות חיצוניים בצורה בטוחה ומאפשר להם להשתמש בכלי עבודה ללא הפרעות.

יש לא מעט יתרונות לצביעת קירות חיצוניים בגובה תוך שימוש בציוד סנפלינג מתאים. ניתן למשל, לצבוע גם אזורים בקירות וצדדים שלא ניתן היה לגשת אליהם בכל דרך אחרת (אלא אם כן היו מרימים פיגומים או במות הרמה).

במקום להשאיר את הקירות האלו ללא צביעה או לטפל בהם בצורה שגויה, ניתן לשגר אליהם צבעים מקצועיים שיודעים לגלוש סנפלינג עד אזור הצביעה הייעודי. על הצבעים לדעת איך להגיע לאזורים הללו בבטחה, כמו גם כיצד לצבוע את הקירות באופן מדויק ומקצועי.

כדי לצבוע קירות חיצוניים בגובה עם ציוד סנפלינג, חשוב לפנות למקצוענים מיומנים ומנוסים בתחום. הם מכירים את הציוד והטכניקות הנדרשות כדי לבצע את המשימה בצורה בטוחה ומקצועית.

בנוסף, הם יכולים להציע ייעוץ מקצועי בנושא צבעים, סוגי צבעים, צורות צביעה ולהמליץ על חומרי בניה וצבעים המתאימים לקירות חיצוניים ספציפיים בבניין רב קומות.

יש לזכור כי צביעת קירות חיצוניים בגובה עם ציוד סנפלינג עלולה משימה מסוכנת וקשה, אלא אם כן מביאים איש מקצוע שיודע לעשות אותה ביעילות ובבטיחות. מסיבה זו, אין לנסות לצבוע את הקירות באופן עצמאי, מה שעלול להניב תוצאה שגויה ומסוכנת, אלא לפנות למקצוענים מיומנים שיודעים להשתמש בציוד המתאים כדי לבצע את מלאכת הצביעה.

ליווי אישי מהצעד הראשון: צביעת בניינים בסנפלינג

קבלני שיפוץ הנעזרים בסנפלינג לצרכי צביעת קירות חוץ יוכלו לבצע את עבודת הצביעה באופן מקצועי ואיכותי בשיטה שיעילותה תאפשר חיסכון בעלויות.

אלדרור מלווה את לקוחותיה החל מהצעד הראשון ועד לצעד האחרון. כאשר הצעד הראשון הוא ההליכה למשרד החברה, והאחרון הוא סיום עבודות הצביעה של הבניין.

 עובדי החברה מוסמכים לביצוע התהליך ומביאים איתם ידע וניסיון אותם רכשו במהלך שנות פעילותם.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא לקוחות עסקיים ופרטיים רבים הנהנים מבניין מתוחזק ומצוחצח לאורך כל השנה.

אלדרור מתמחה בביצוע עבודות בגובה בדגש על צביעת בניינים בגובה, ומביאה ידע ומקצועיות יחד עם ניסיון אותו רכשה החל מראשית ימיה בשנת 1993.

להזמנות והצעות מחיר התקשרו למספר 0522-221-120.

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

 

מידע נוסף

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

תפריט נגישות