שיפוץ בניין חיצוני

חברתנו מתמחה בביצוע עבודות בגובה בדגש על שיפוץ דירה בגובה, אנו מביאים אתנו חבילת פתרונות לעבודה בגובה הכוללת כוח אדם מקצועי ומוסמך וכן ציוד סנפלינג מתקדם. אם אתם מעוניינים לדעת מעט יותר על שיפוץ דירה בגובה השורות הבאות הן עבורכם.

שיפוץ דירה הוא תהליך אותו חווה כל אדם לפחות פעם אחת בחייו, שיפוץ הדירה כולל צביעה של הקירות, תחזוקת מערכת האינסטלציה, חידוש רצפות ועוד מטלות רבות אותן אנו יכולים לבצע בצורה עצמאית.

מרכיב חשוב בתהליך השיפוץ הוא חזותו של הבניין בו נמצאת הדירה, במקרים של דירות השוכנות בבנייני מגורים אין מנוס מלשכור את שירותיה של חברה מקצועית המתמחה בתחום זה.

הדרך הקלאסית לשיפוץ דירה בגובה הוא שימוש בפיגומים, הפיגומים מבזבזים זמן יקר בהרכבתם ולאחר מכן בכל שינוי מיקום אותו אנו מבצעים.

הנסיון והותק של חברתנו 

שיפוץ דירה בגובה הוא תחום מומחיותנו, חברת “אלדרור” פועלת בשוק החל משנת 1993 תוך מתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי. עבודות השיפוץ נעשות בעזרת כלי עבודה חדשניים וציוד סנפלינג מקצועי.

אמצעים שונים לעבודות גובה

ככל שמדובר בשיפוץ חיצוני הרי שלאתגר שבביצוע איכותי של העבודה עצמה נוסף זה של שימוש באמצעים שיאפשרו לעובדים להגיע ולעבוד באזור המבוקש. קבלני שיפוץ שונים נעזרים באמצעים שונים כדי לבצע עבודות בגובה, על אלה נמנים פיגומים קבועים (אותם יש להרכיב ולפרק), פיגומים ניידים (על גלגלים), במות הרמה, סולמות ועוד.

שיטה ייחודית בה נעזרים קבלני שיפוץ המתמחים בכך היא ביצוע עבודות שיפוץ חיצוני בבניין תוך שימוש בגלישה בחבלים המוכרת לכולנו כ”סנפלינג”.

עבודה יעילה, תוצאות איכותיות

שימוש בסנפלינג בביצוע עבודות שיפוץ דירה בגובה מאפשר השלמת כל שלבי התיקון הנחוץ לקירות החיצוניים מבלי שנדרשות הכנות מורכבות כגון הקמת פיגומים או שימוש בפתרונות אחרים לעבודה בגובה (כגון במות הרמה, פיגומים ניידים, סולמות וכדומה).

כפועל יוצא מן החיסכון בהוצאות הכרוכות ביצירת גישה לאזורים בקירות החיצוניים הדורשים שיפוץ יכולים קבלני שיפוץ הנעזרים בסנפלינג להציע מחירים שקשה להתחרות בהם.

כדי להבטיח תוצאות איכותיות יש למסור ביצוע שיפוץ דירה בסנפלינג רק לידי חברות שלהם הידע, ההסמכה והניסיון הדרוש.

רק שימוש בשירותיהם של בעלי מקצוע מן השורה הראשונה תבטיח כי השיפוץ יושלם ללא תקלות ותוך השגת תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

השימוש בסנפלינג לצורך שיפוץ קירות חיצוניים בבניין גבוה מבטל את הצורך באמצעים אשר אינם רק גוזלים זמן ומשאבים אלא שהם גם מקור לפגעים שונים כגון חסימת מעברים להולכי רגל, חסימת גישה לחנייה, אפשור גישה לפורצים ועוד.

אפשרות שכדאי מאוד להביא בחשבון

לאור היתרונות שתוארו לעיל מומלץ לכל מי שמתכננים שיפוץ דירה בגובה לפנות לקבלת הצעת מחיר גם אל קבלני שיפוץ המורשים על פי חוק להיעזר בסנפלינג לצרכי עבודה בגובה.

חשוב מאוד לוודא כי מדובר בבעלי מקצוע שלהם לא רק ההכשרה וההסמכות המתחייבות אלא גם ניסיון רב היקף בביצוע עבודות שיפוץ דומות לאלה שלכם.

בין לקוחותינו ניתן למצוא עסקיים ופרטיים רבים הנהנים מדירה מעוצבת ויפה גם כאשר מתבוננים עליה מבחוץ.

להזמנות והצעות מחיר התקשרו למספר 0522-221-120 או צרו עימנו קשר ע”י מילוי הטופס.

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב