שיקום מבנים בגובה – מה חשוב לדעת

שיקום וחיזוק מבנים – היום זו כבר תופעה נפוצה

כולם מכירים את תופעת תמ״א 38 שבה צצים מיזמים כפטריות אחר הגשם. אבל לא תמיד רוצים הדיירים בבניין להיכנס לפרויקט ארוך טווח או להיקשר עם קבלן שגורף לעצמו אחוזי בניה ורווחים נאים – על חשבון שטחי הציבור המשותפים של הבניין ותוך פגיעה מסוימת במדד איכות החיים בבניין, בוודאי בתקופת העבודות הארוכה למדי. לפעמים אין צורך בכל זה, אפשר להסתפק בביצוע שיקום וחיזוק של המבנה בזמן קצר יותר, באופן ממוקד יותר – מבלי לפגוע במקצועיות או יסודיות העבודה. קיימים כיום בישראל מבנים ישנים רבים אשר הדיירים בהם מעוניינים לבצע שיקום, אך לקבלנים לא כדאי להציע תמ״א 38 כיוון שמדובר ברבי קומות ללא עודף זכויות בניה. במקרים אלו יש צורך לבצע עבודות שיקום בגובה בסנפלינג – את זה כבר לא כל קבלן יכול לבצע. רבים כיום מחזקים מבנים כתרופה מקדימה מפני רעידות אדמה עתידיות, אך כאשר מדובר בביצוע שיקום מבנה המצריך לשלב גם עבודה בגובה, כדאי להפקיד את העבודה בידי חברה מקצועית היודעת לבצע שיקום מבנים גם כאשר יש צורך לשלב בביצוע המשימה עבודות בגובה, וזאת באמצעות צוותים מיומנים המיישמים טכניקה של סנפלינג כדי לבצע את המוטל עליהם באופן יסודי ואיכותי, כזה שיעניק ללקוחות פתרון איכותי לאורך זמן.

עבודות שיקום מבנים בגובה ובטיחות

כאשר אנו מדברים על ביצוע עבודות שיקום בטונים של מבנה ובכלל, תוך שילוב עבודה בגובה באמצעות סנפלינג, הדבר הכי חשוב – אחרי איכות העבודה – הינו בטיחות הצוותים המבצעים את המשימה. חברת אלדרור שהוקמה על ידי ישראל צדוק, חרטה על דגלה לעבוד לפי כל כללי הבטיחות המחמירים ביותר, על מנת להבטיח את שלום עובדינו. כך הם יכולים לבצע כל משימה תוך ידיעה שהם לא נוטלים סיכונים מיותרים, הם עושים זאת תוך התמקדות בביצוע וכך באה לידי ביטוי מיטבי יכולתם המקצועית הגבוהה, המיומנות שלהם המתבססת על ניסיון עשיר ומי מרוויח מזה? אתם – הלקוחות שלנו.

עבודות שיקום מבנים בגובה

שיקום מבנים בסנפלינג – כל אחד יכול לבצע?

לא ממש. עבודות כאלו הדורשות שילוב מיומנויות בין עבודת השיקום והחיזוק עצמה ובין היכולת לעשות כל זאת בעוד אתה תלוי בין שמיים וארץ, לא כל אחד יודע לבצע. ישנם הרבה שמתיימרים להיות מקצועיים, יש כאלו המנסים לפתות במחיר נמוך במיוחד – אך עצתנו היא לבדוק היטב. מי שמציע מחיר זול מדי, עלול להתגלות כמי שאינו משקיע די בציוד בטיחות או בהעסקת עובדים מנוסים – ראינו כבר הכל.

מקצועיות וניסיון

כל עבודות שיקום המבנים שביצעה חברת אלדרור, נעשו באופן מקצועי ביותר, תוך הקפדה על ביצוע יסודי, שימוש בציוד הטוב ביותר הקיים כיום ובאנשי מקצוע מיומנים במיוחד.

מעוניינים לבצע בבניין שלכם עבודות שיקום וחיזוק? אתם מתגוררים בבניין ישן ורב קומות אשר אף קבלן לא מעוניין לבצע בו תמ״א 38, או שאתם פשוט לא מעוניינים להעביר לאף גורם את אחוזי הבניה העודפים שלכם? מחפשים כתובת מקצועית, אמינה ומנוסה מאד בתחום השיקום, החיזוק והעבודה בגובה? חברת אלדרור מתמחה בעבודות בגובה ומציעה שירותי חיזוק ושיקום של מבנים תוך שימוש בכל הציוד הבטיחותי והאיכותי הנדרש. החברה וצוותיה ישמחו לעמוד לרשותכם ולבצע עבורכם את העבודה וכל זאת בעלויות האטרקטיביות ביותר. כל זאת, מבלי להתפשר על דבר, ובעיקר – מבלי להתפשר על האיכות.

למי מומלץ לפנות לביצוע עבודות איטום בגובה?

באופן טבעי, נמליץ על עצמנו. אנו חברה ותיקה עם ניסיון רב בעבודות בגובה, כולל עבודות שיקום וחיזוק של מבני מגורים רבי קומות. נוכל להעניק לכם ייעוץ מקצועי ובמידה ותבחרו בנו לבצע את העבודה, מובטח לכם ביצוע יסודי, איכותי ומקצועי שנעשה על ידי צוותים מיומנים ומנוסים.

חברת אלדרור – ישראל צדוק הינה חברה המתמחה בביצוע מגוון עבודות בגובה. עבודות אלו כוללות עבודות בתחום האיטום, שיפוץ חיצוני של מבנים, סקירת מבנים, עבודות חיזוק, ניקוי חלונות, אינסטלציה וכמובן התקנה, תיקון ותחזוקה של מרזבים.

החברה פעילה בישראל החל משנת 1993, השנה בה החליט ישראל צדוק, מומחה בתחום ביצוע עבודות בגובה, לייסד חברה שתתמחה בתחום בארץ. חברת אלדרור מקפידה לעבוד לפי כל תקנות הבטיחות בעבודה ורשומה כראוי בפנקס הרישום שמנוהל על ידי מפקח העבודה הראשי במשרד העבודה. כן, אין לנו מה להתבייש בכך שחיי העובדים שלנו חשובים לנו מאד – לכן הם אוהבים לעבוד אצלנו ואתם מקבלים ביצוע של כל משימה מכל הלב.

רוצים לשאול, להתייעץ או להזמין עבודה? צרו קשר עימנו בטלפון: 052-2221120 ואנו נשמח לעזור.

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

 

מידע נוסף

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

תפריט נגישות