שיקום קירות חיצוניים

קירותיו החיצוניים של המבנה נמצאים בחזיתו, בקדמת הבית, והם אלה שקובעים כיצד אנו תופסים ומתייחסים אל המקום, בין היתר. קירות מקולפים, סדוקים, מלוכלכים ולא אסתטיים יכולים להשפיע לא מעט על התחושה במקום (גם בחלקו הפנימי של הבית), ומעבר לכך עלולים להוות, פעמים רבות, גם בעיה בטיחותית של ממש. שיקום קירות חיצוניים מכל סוג: קירות מחופים באבנים, קירות עם טייח וצבע, קירות של בטון חשוף ועוד, היא משימה לא פשוטה. הדבר מצריך עבודה בגובה ושימוש בציוד מתאים כדי להגיע לכל נקודה ונקודה ולבצע את השיקום בצורה הטובה ביותר.

למנוע נזקים בהמשך

שיפוץ קירות חיצוניים של מבנה עשוי למנוע נזקים חמורים, שתיקונם סביר שיעלה לא מעט כסף. רטיבות ואף התנפחותם של קירות פנימיים הם סימן מובהק ללקות בקירות החיצוניים, המצריכה מענה מהיר וטיפול מידי. דרך סדקי הקירות והנימים, שעשויים להיווצר בהם לאורך השנים, חודרים המים אט אט ומגיעים אל חלקם הפנימי. כושר הבידוד של הקירות נפגע ומדובר בעניין של זמן עד לרטיבות של ממש, עובש וסכנה בריאותית ובטיחותית לשוהים במבנה.

תיקון ושיפוץ הקירות החיצוניים נדרש לא רק מסיבות אסתטיות. הדבר כולל לרוב איטום באמצעות חומרים מיוחדים, הדוחים את המים ואינם מאפשרים את חלחולם לתוך הקירות הפנימיים. מכיוון שמדובר במבנים גבוהים, עבודה בגובה היא הדרך הנכונה להתמודד עם האתגר ולבצע את האיטום ואת החידוש בכל מקום שצריכים. הסדקים שנוצרים על שכבת הטיח החיצונית הם תופעה נפוצה, אך כדאי לטפל בה כבר בשלביה הראשונים כדי למנוע נזקים חמורים. שיקום הקירות החיצוניים מחזיר להם את המראה האסתטי היפה יותר וגם הופך אותם לאטומים כנדרש.

לפנות לכתובת הנכונה

כדי ליהנות מפתרונות איכותיים, חשוב לפנות אך ורק אל המומחים. לחברות המציעות שירותי שיקום ושיפוץ של קירות חיצוניים, תוך שימוש בכל הציוד הרלוונטי לכך. חברות אלו, המנוסות בעבודות בגובה, מתמודדות בהצלחה עם האתגר הרב שמציבים הקירות החיצוניים ומבצעות את עבודתן במהירות וביעילות. כל זאת כדי למנוע נזקים בהמשך ולאפשר לשוהים במבנה ליהנות ממקום בטיחותי ונעים יותר.

זיהיתם נזקים וליקויים בחלקם החיצוני של קירות הבית שלכם? חברת אלדרור, המתמחה בעבודות בגובה מסוגים שונים, לרבות שיקום וגם שיפוץ קירות, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. למידע על מגוון שירותי החברה, לחצו כאן ולפרטים, צרו קשר בטלפון 0522-221-120

 

צרו קשר

צרו קשר:

אלדרור, ישראל צדוק

כתובת: בבלי 1, תל אביב

מיקוד: 6233101

טלפון: 0522-221-120

שעות פעילות:

ימי א-ה: 08:00 – 20:00

ימי ו: 08:00 – 14:00

 

מידע נוסף

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

תפריט נגישות